Erkekler hangi sözlerden hoşlanır?

Erkekler hangi sözlerden hoşlanır?

Başarısını Övün
“Vaov!” …Ofisteki başarısını bu şekilde dile getirmeniz,patronu tüm iş arkadaşları önünde sırtına ‘Yürü be koçum’ demiş gibi bir etki bırakacaktır. Hatta belki ondan da daha iyi bir his olabilir çünkü erkek arkadaşınız bunu gece onu iyi bir sevişme beklediği şeklinde yorumlayabilir.

Yatakta İyi Olduğunu Söyleyin
“EVET, evet, evet!”…Erkekler için yatakta iyi olduklarını bilmek çok önemli bir gurur kaynağıdır. Büyük bir çoğunluk da kadınları memnun edip etmediğini bilmek isterİşte bu yüzden, bu şekilde çığlık atmanız onun egosunu tavana çıkaracaktır.

İçten Bir Kahkaha
“Ha ha ha!”…Eğer fıkralar anlatıp komiklikler yapıyorsa, içten gelen bir kahkaha onu etkiler. Çünkü erkekler şaka dağarcıklarına çok önem verdikleri gibi kadınlar tarafından komik bulunmak da isterler Zaten araştırmalarda, erkeklerin şakalarına gülen kadınları daha çekici bulduklarını gösteriyor.

Fiziğine Övgü
(Karın Kaslarına Dokunarak)”Harika!”….Tıpkı kadınlar gibi, erkekler de vücutlarının bazı yerlerinden hiç memnun olmayabiliyor. Sporda karın kaslarını çalıştırmak için harcadığı saatlerden sonra, herhangi bir değişikliği fark etmeniz onu çok mutlu edecektir.

Vahşiliğinizi Belli Edin
“Mırrrr!”…Duş alıp çıktıktan sonra beline bir havlu sarmış veya jöleyle saçına farklı bir şekil vermiş olabilir. Onu gördüğünüzde ağızınızdan böyle bir ses çıkması, kendisini çok seksi hissettirir. Çünkü içinizdeki vahşi kediyi ortaya çıkardığını hisseder.

aşık kadın nasıl davranır, bir erkek bir kadından ne ister, bir erkek kadindan ne ister, bir erkek nasil kadin ister, bir kadın ne ister, erkek kadından ne ister, erkekler kadından ne ister, erkekler neyi sever, kadin, kadin ne ister, kadinlar ne ister, kadinneister, kadın ne, kadınlar neyi sever, kadınneister, sevmeyen erkek nasıl belli olur, sevmeyen erkek nasıl davranır, sevmeyen kadın nasıl davranır

Bir önceki yazımız olan Kadınlar Nelerden Hoşlanır başlıklı makalemizde bayanların hangi giyim tarzlarından hoşlanır, genç erkekler hangi müzikten hoslanır ve hepsi 1 nelerden hoşlanır hakkında bilgiler verilmektedir.

You may also like... No related posts
Comments
There are no comments just yet, why not be the first?
Yorumunuzu Yapniniz
Resminizi Ekleyebilirsiniz
Join Gravatar and upload your avatar. C'mon, it's free!